תקנון

תקנון תמונה מלבישים קירות

ברוכים הבאים לאתר (להלן: “האתר”) הינו אתר, לרכישת פריטים ומוצרים בתחום עיצוב הבית, המוצרים בעיצובה ופרי דמיונה של ריני ואתר תמונה מלבישים קירות.

הינך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.
גלישה בחנות (להלן: האתר) ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בה, מבטאת את הסכמתך, לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון.
לפיכך אם אינך מסכים לחלק ו/או לכול תנאי תקנון זה, הינך מתבקש לא לעשות כול שימוש בחנות.

• הפריטים המוצעים באתר – פרינט בפורמטים שונים, אלמנטים פיסוליים לקישוט קירות מחומרים שונים.

כל המבצע ו/או המעוניין לבצע הזמנה מהאתר להלן (“משתתף”) מצהיר ומתחייב כי הינו מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו.

• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי ו/או פייפאל בלבד.

• המחירים באתר כוללים מע”מ, אלא אם צויין אחרת במפורש.

• ההגדרה לגבי עלות משלוח בהתאם לאיזור החלוקה ומידות הפריטים.

תנאי תקנון זה, עשויים להשתנות מעת לעת, והחנות שומרת על זכותה לעדכן ו/או לשנות אותם ו/או לבטלם על פי שיקול דעתה הבלעדי.
השימוש בלשון זכר בתקנון ו/או בכל מקום אחר באתר, נעשה מטעמי נוחות בלבד, וכל מקום בתקנון זה, ו/או באתר בו משתמשים, הכוונה גם לנקבה כמשתמע.
• יתכן והצבעים אשר המזמין רואה על המסך עשויים להיות שונים מהצבעים של הפריטים בפועל, כתוצאה משינוי נראות במסכים השונים. קרי אייפון, אייפד וכו’.

הפריטים מיוצרים ומודפסים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות היום בשוק, אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק את הפריטים עבורכם בהתאמה מייטבית לתמונות המופיעות באתר, אך מובהר כי לא נחליף פריטים שישאו הבדלי גוון מהמוצג בהדמיות באתר.

• התמונות באתר הינן להמחשה בלבד והנהלת האתר והחברה אינן מתחייבות להחזיק מלאי של כל הדגמים ו/או התמונות שבאתר.

• כל הזכויות שמורות לתמונה מלבישים קירות ו/או ריני עקבי: אין לשכפל, להעתיק, לצלם, לתרגם, לאחסן במאגר מידע לשדר או לקלוט בכל דרך אחרת, בכל אמצעי אלקטרוני, אחר, כל חלק שהוא מאתר זה, ללא רשות של תמונה מלבישים קירות ו/או ריני עקבי.
שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומר הכלול באתר הזה כולו או מקצתו אסור בהחלט.

• תמונה מלבישים קירות (להלן: האתר) רשאית לפרסם באתר מבצעים, הטבות והנחות ובכל עת להפסיק את המבצעים והטבות, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת לכך.

המחירים הנקובים באתר, תקפים עד לסוף יום העבודה בלבד ועשויים להשתנות בהתאם להחלטת הנהלת האתר בלבד.

• האתר שומר לעצמו את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתו הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל עסקת רכישה שביצע המזמין, לרבות, אך לא רק, בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן:

1. במידה ולאחר סיום רכישה באתר התגלה כי הפריט אזל מהמלאי.

2. במידה ופרטי הרכישה ופרטי כרטיס האשראי של הרוכש אינם נקלטו כראוי.

• משלוחים – עלות המשלוח משתנה בהתאם לאיזור החלוקה, ובהתאם לנפח וגודל הפריטים.
ניתן לקבל את הפריטים באיסוף עצמי, בהודעה מראש בלבד.
• החברה תספק למזמין את הפריטים באמצעות חברת שילוח עצמאית. אספקת הפריטים על ידי חברת השילוח תיעשה בתוך מספר ימים ממועד ביצוע ההזמנה באתר (עד 21 ימי עסקים).

המשלוחים באמצעות חברת השילוח יבוצעו בתאום מראש, טרם הבאת המוצר. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים אשר מספקת שירותי משלוח.

החברה איננה אחראית לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח, לרבות איחור בביצוע האספקה.

לא תתאפשר אספקת פריטים בימי שישי/שבת/ערבי חג וחג.

דיוור

שליחת חומר פרסומי של תמונה מלבישים קירות ישלח מפעם לפעם, ובהתאם לתקופות חגים,

מועדים שונים, בהתאם להסכמת קבלת חומר פרסומי בדואר אלקטרוני.

ביטול עסקה

ביטול עסקות יעשה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

המשתמש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) או לחילופין, להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או זיכוי כספי, הכל כמפורט להלן:ביטול העסקה יבוצע בתוך שעה מרגע השלמת הזמנת הפריטים באתר ולפני משלוח הפריט, ויעשה באמצעות הודעת ביטול טלפונית לשירות הלקוחות בטלפון 054-2212525.

המשתמש יהיה זכאי לקבלת החזר התשלום במלואו (לרבות בגין דמי המשלוח, ככל שנגבו).ביטול העסקה לאחר קבלת הפריט בידי המשתמש, שלא עקב פגם במוצר ו/או אי התאמה – המשתמש יהא רשאי לבטל את עסקת הרכישה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו שימוש ויהיה באריזתו המקורית שאינה נפתחה.

השבת הפריט לתמונה מלבישים קירות יהיה על חשבונו של הרוכש בלבד, בתיאום מראש וטלפוני בלבד ובתנאי שהפריט תקין ולא נעשה בו כל שימוש, מובהר כי במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם לא יהא המשתמש זכאי להחזר בגין דמי המשלוח ששולמו על ידו (ככל ששולמו). ביטול העסקה כתוצאה מפגם בין המוצר ובין פרטיו כפי שמופיעים באתר – על המשתמש לבדוק את הפריט מיד עם קבלתו. במידה והפריט התקבל בידי המשתמש כשהוא פגום, או כאשר מפרט הפריט בפועל שונה מן המפרט שהוצג באתר, כי אז רשאי המשתמש לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט לידיו באמצעות השבתו לתמונה מלבישים קירות (כתובת להשבת הפריט: קבוצת שילר (גן שלמה)

​נשמח לענות על כל שאלה הקשורה לבירורים, החלפות, החזרות וכד’ יש לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות של האתר בדוא”ל: Tmooona@gmail.com